22.06.2022 13:43

У Кобеляцькій громаді продовжують допомагати тим, хто у скруті

62b2f1ccd5e87__1.jpg

Третій день поспіль триває видача продуктових наборів малозахищеним верствам населення нашої громади – людям з інвалідністю І групи.

Продуктові набори також отримують:

• особи з інвалідністю І категорії, які отримують соціальні послуги та стоять на обліку у територіальному Центрі надання соціальних послуг;
  • -діти, які позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та діти, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Окрім того, продовжується видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території нашої громади.

За сприяння Кобеляцького міського голови гуманітарний вантаж надала міжнародна благодійна організація World Central Kitchen, яка підтримує українців під час війни.

У набір входять найнеобхідніші продукти довготривалого зберігання. Вага продуктового набору складає близько 15 кг.

62b2f199d4a2b.jpg 62b2f19a3855c.jpg 62b2f19ac9b8b.jpg 62b2f19adaadc.jpg