17.06.2022 14:57
Шановні фермери Кобеляцької громади!
![62ac6c34e4dc0__a655ff67793c91a8c6c37bd9a6d34462.jpg 62ac6c34e4dc0__a655ff67793c91a8c6c37bd9a6d34462.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/46809/62ac6c34e4dc0__a655ff67793c91a8c6c37bd9a6d34462.jpg)
Сільське господарство було і залишається однією з найважливіших галузей вітчизняної економіки, визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.
Напередодні професійного свята – Дня фермера висловлюю вдячність за Вашу нелегку працю, за внесок у розвиток агропромислового сектору і продовольчої безпеки України, за діяльність на благо розвитку Кобеляцької громади.
Ви сповна знаєте ціну власних зусиль, фінансових та природних ризиків.
Бажаю Вам здоров’я, невичерпної наснаги, успіхів в ім’я розквіту України! Нехай Ваші родини живуть під мирним небом у достатку й радості.
Нехай матінка-земля щедро віддячує Вам за Вашу працю.
З повагою –
міський голова Олександр Копелець