14.04.2026 16:44 142
Головне із засідання місцевої комісії ТЕБ та НС
За підсумками засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було обговорено актуальні питання безпеки в громаді. Зокрема, розглянуто заходи щодо запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах, протидії загорянням у лісах, на сільськогосподарських угіддях та в побуті.
Окрім цього, визначено місця масового відпочинку населення на водних об’єктах у межах Кобеляцької міської територіальної громади.
За результатами засідання ухвалено відповідні рекомендації.
З протоколом можна ознайомитися за посиланням.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
«Код незламності»: у Кобеляцькій громаді відбувся святковий концерт до Дня Конституції України
27/06/2026
Вітання з Днем міста Кобеляки
27/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини