17.06.2022 10:06

Випускних вечорів не буде

62ac27c556024__zhelto-golubye-lenty-vypusknik-gerb.jpg

Закінчився 2021-2022 навчальний рік. Останні місяці учні Кобеляцької громади мали дистанційний освітній процес. Таким був і останній дзвоник. Таким буде і фінал навчання – випускний.

Загалом, у 2021-2022 навчальному році у закладах загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради здобували базову загальну середню освіту 270 учнів, повну загальну середню освіту – 121 учень.

За інформацією відділу освіти Кобеляцької міської ради, сьогодні, 17 червня, у школах громади відбудеться урочисте вручення документів про базову освіту, з них 17 випускників отримають документи з відзнакою.

30 червня випускники отримають документи про повну загальну середню освіту. Золоті медалі буде вручено 6-ом випускникам та 2-ом – срібні.

Цього року випускних балів, вечорів у традиційному уявленні не дозволено, та все ж наші діти не залишаться без уваги.

Починаючи з 18 липня 2022 року, випускники матимуть можливість узяти участь у національному мультипредметному тесті, який буде проводитися з трьох навчальних предметів (блоків): українська мова, математика, історія України. Свою участь у ньому підтвердили 94 випускники.

Тестування проходитиме і у нашій громаді. Та з міркувань безпеки назви цих навчальних закладів не оприлюднюємо.

Бажаємо нашим випускникам вдало скласти тести та реалізувати всі намічені плани!