17.06.2022 08:45

Оголошення!

62ac14f1efbff__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

У зв'язку з неявкою на спільне засідання постійних комісій депутатів Кобеляцької міської ради від політичних партій: «Слуга народу» – 5 чол., «Рідне місто» – 3 чол., «За майбутнє» – 4 чол., ВО «Батьківщина» – секретаря міської ради Жукова В. В., позафракційного депутата Немудрого В. М., яке було заплановано на 16 червня 2022 року, та не розглядом питань порядку денного дев'ятнадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання, яка мала відбутися сьогодні, 17 червня 2022 року о 10 годині, пленарне засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання ПЕРЕНОСИТЬСЯ.

Про дату і час проведення пленарного засідання дев'ятнадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання депутатів Кобеляцької міської ради та громадськість БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

З розпорядженням міського голови можна ознайомитись за посиланням.