06.06.2022 14:48

Проєкт «Тепловізор для наших захисників»

629de94f52d74__9c0488033157c418f4f5f858f0450550_thumb1.jpg

Місцева влада постійно підтримує бійців Збройних сил України, надаючи їм необхідні продукти харчування, військове обладнання, автотранспорт, медикаменти та інше.

Нещодавно ми дізналися, що жителю міста Кобеляки, який боронить нашу державу від російських окупантів у складі 72 ОМБР потрібен тепловізор.

Дане військове обладнання є дороговартісним, і щоб прискорити збір коштів міська рада започаткувала проєкт «Тепловізор для наших захисників». У його рамках було проведено два благодійні футбольні матчі. Ігри пройшли одночасно у двох місцях – с.Павлівка та м.Кобеляки, під час яких вболівальниками було зібрано 2200 та 10520 грн відповідно. Про що складено акти членами комісії по підрахунку коштів.

Любителі футболу підтримали проведення аналогічних благодійних матчів. Тож міська рада планує зробити їх традиційними.

Окрім того, працівники міської ради також долучилися до даного проєкту та здають кошти на обладнання для нашого земляка.

Впевнені, що найближчим часом спільними зусиллями необхідна сума коштів буде зібрана і тепловізор доставлять нашим бійцям на передову.

Про зібрану суму коштів ми повідомимо додатково.

Разом до Перемоги!