03.06.2022 14:37

Кобеляцька міська рада відправила чергову партію допомоги на передову

6299f28677af7__1.jpg

Кобеляцька громада продовжує активно підтримувати військовослужбовців Збройних сил України.

Сьогодні доставили у три бойові точки чергову допомогу для потреб наших захисників. Цього разу вантаж попрямував на Дніпропетровщину.

Допомога була сформована з потреб військовослужбовців. Зокрема, було відправлено медикаменти, перев’язувальний матеріал, одяг, лопати, сокири, продукти харчування та воду.

Дякуємо всім, хто долучався до організації збору допомоги, а також особлива вдячність іванівським жіночкам, які готували домашні смаколики, та жительці міста Кобеляки за передане туалетне мило ручної роботи у жовто-блакитних кольорах.

Та найголовніше, що було передано через волонтерів - це побажання якнайшвидше повернутися додому здоровими і з перемогою.

Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм! Нехай Бог береже усіх захисників, спільно молимось за вас!

Слава Україні! Разом до перемоги!

6299f28215d4b.jpg 6299f28215d4e.jpg 6299f282b4e75.jpg