01.06.2022 11:15

Оновлено сіті-лайти з портретами видатних земляків

6297202e5fb68__1.jpg

Кобеляки мають давню і багату історію, прекрасні й героїчні сторінки якої, написані нашими славетними земляками.

Благословенна кобеляцька земля подарувала світовій культурі, науці та спорту багатьох відомих постатей. Тут народжувалися, довгий час жили, працювали видатні особистості, якими сьогодні пишається кожен житель Кобеляцької громади, Полтавщини, України та навіть світу.

Це українські письменники: Олесь Гончар, Павло Загребельний, Дмитро Ткач, український письменник, народний артист України, актор театру і кіно Степан Шкурат, українська поетеса, прозаїк Людмила Овдієнко, народна артистка України, бандуристка, співачка Тамара Гриценко, народна артистка України, співачка Раїса Кириченко, народний артист України, композитор Віталій Кирейко, український письменник, Герой України, композитор, диригент, бандурист Григорій Китастий, народний лікар, засновник методу мануальної терапії, академік Микола Касьян та інші.

У далекому 2016 році міська влада ініціювала встановлення на центральній вулиці міста 12 сіті-лайтів з портретами земляків, які прославляли кобеляцький край. Через рік вони були доповнені світлинами молодих спортсменів, які досягли чималих успіхів у спорті.

Днями міська рада розпочала їх заміну бо з плином часу вони зазнали певних пошкоджень. Тож містяни та гості відтепер мають можливість познайомитися зі світлинами видатних земляків кобеляцького краю.

Ми повинні всіляко сприяти збереженню історичної пам’яті нашої малої батьківщини, адже без цього неможливий рух до майбутнього.

6297202a85096.jpg