01.06.2022 09:02

Дорогі діти, шановні батьки!

629700db2e97b__01.06.19.jpg

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Щиро дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.

Юні друзі! Ви – наше майбутнє, наша надія! Ви щирі, чисті й безпосередні, творчі, галасливі, люблячі, добрі, допитливі. Ви – наше майбутнє!

Тож бажаю вам, маленькі жителі Кобеляцької громади, щоб ви виросли і жили у своїй вільній Україні, щоб ви насолоджувалися дитинством і були щасливими дітьми. Мирного вам неба!

З повагою –

Кобеляцький міський голова                             Олександр Копелець