31.05.2022 16:48

Вітаю зі Святом останнього дзвоника!

62961c317747f__b6aaddb30ab41c8875ec9b2c52fa0592.jpg

Сьогодні у школах Кобеляцької громади пролунав останній у цьому навчальному році дзвоник. І хоча й лунав він для учнів онлайн, проте сповістив школярів про початок літніх канікул.

Востаннє він пролунав для 411 наших випускників, адже це свято є символом прощання з дитинством і початком дорослого життя. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Нехай світлим і успішним буде ваш шлях, вистелений лише добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!

Висловлюю слова вдячності педагогічним колективам та батькам, які своєю невтомною працею допомагають дітям пізнавати світ та прищеплюють найвищі моральні цінності.

Бажаю всім гарно відпочити та набратися сили і з бадьорим настроєм й бажанням до нових знань повернутися 1 вересня за шкільні парти.

Зичу усім віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров’я і мирного, щасливого майбутнього у непоборній та незалежній Україні.

З повагою та найкращими побажаннями

Кобеляцький міський голова                                                Олександр Копелець