26.05.2022 13:53

Відбулося засідання комісії з питань прав захисту дітей при Кобеляцькій міській раді

628f5c192223e__1.jpg

Сьогодні, 26 травня, відбулося засідання комісії з питань прав захисту дітей при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, яке провів голова комісії – заступник міського голови Сергій Китайгора.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто питання: надання додаткових соціальних відпусток; здійснення правочину щодо нерухомого майна; доцільності позбавлення батьківських прав громадян відносно неповнолітніх дітей; надання статусу дітям-сиротам та виведення дітей із прийомної сім’ї.

Усі питання попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міськвиконкому.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

За результатами засідання були прийняті конструктивні рішення, які спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

628f5c0e22d2d.jpg 628f5c1348e87.jpg