25.05.2022 16:27

У Кобеляках висаджують квіти

628e2eb4e9180__1.jpg

Задля того, щоб адміністративний центр Кобеляцької міської територіальної громади – місто Кобеляки було квітучим та красивим, працівники міської ради постійно займаються оновленням міських квітників.

Сьогодні, на одному із найбільших, який знаходиться у парку ім. Богдана Хмельницького, було дбайливо висаджено тендітні петунії, хризантеми, декоративні цибулю та ландиші, шульцію, морозць й інші саджанці. Розкішні яскраві квіти радуватимуть кобелячан та гостей міста до пізньої осені. Тут же почали розквітати дивовижні півонії, висаджені два роки тому.

Цього дня також були прополені клумби на центральній вулиці міста – біля погруддя пам’ятника Т.Шевченку та на розі вулиць Пушкіна й Шевченка.

До пізньої осені за квітами постійно доглядатимуть та дбатимуть. Тож звертаємося до усіх кобелячан та гостей міста з проханням не виривати та не топтати квіти, дотримуватися правил благоустрою, адже комунальники та працівники міської ради роблять усе, щоб місто Кобеляки було привабливим та комфортним.

628e2eb009427.jpg 628e2eb16a008.jpg