25.05.2022 10:17

«Ми всі одна сім’я, єдина ми родина. Мільйони різних «я». А разом – Україна!»

628dd80b85ff8__3.jpg

24 травня працівники і вихованці Центру культури і дозвілля Кобеляцької міської ради, бібліотекарі та члени громадської організації «Літератор» презентували патріотичну музичну програму «Разом до Перемоги!». Концерт було проведено для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у ОЗ «Кобеляцький ліцей № 1». Нині у навчальному закладі перебуває близько 50 людей, які приїхали з тимчасово окупованих територій і регіонів, де ведуться бойові дії.

Концертна програма складалась із кількох блоків. Під час одного блоку завідуюча відділом обслуговуванням Кобеляцької Публічної бібліотеки Оксана Черкаська представила книжкову виставку «Літературні джерела Кобеляччини», а авторські вірші читали учасники Кобеляцького творчого громадського об’єднання «Літератор».

Інший блок складався із музичних номерів, які були представлені ансамблем «Веселі молодички» та місцевими співаками Алімом Чесаком, Дашею Панасенко, Аліною Федчун, Ігорем Ольховим та Андрієм Уткіним. Працівники Центру культури і дозвілля поставили гумористичну сценку, а вихованці Інни Уткіної продемонстрували танцювальні номери.

Нагадаємо, що Кобеляцька громада ось уже третій місяць поспіль надає переселенцям прихисток, безкоштовно харчує та роздає гуманітарну допомогу.

628dd804d08f3.jpg 628dd804d30c5.jpg 628dd805912c2.jpg 628dd805a06d3.jpg