19.05.2022 13:08
Вітання міського голови з Днем Вишиванки
![62861702b19a6__3221555c407ecf9d2546a61faeb411ef.jpeg 62861702b19a6__3221555c407ecf9d2546a61faeb411ef.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/45044/62861702b19a6__3221555c407ecf9d2546a61faeb411ef.jpeg)
Шановні жителі Кобеляцької громади!
Щиро вітаю усіх із Всесвітнім Днем Вишиванки!
Вишиванка – це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність. В усі часи з любов’ю вишиті матусею складні візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку, де б ти не був. У цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки.
Тож нехай мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю цього урочистого дня усім вам Божого благословення та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
Миру вам, добра та злагоди. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Зі святом вас!
Кобеляцький міський голова Олександр Копелець
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
До уваги споживачів електроенергії!
26/07/2024
Успішна кар'єра починається з освіти!
Усі новини