19.05.2022 09:21

Комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб знову доступна в Дії

6285e26ac36fd__282375334_374704981365491_2308077584434206608_n.jpg

Наша команда внесла необхідні технічні зміни згідно з постановою Кабміну, і послуга знову стала активною та ще зручнішою для ВПО.

▪️ Подати заявку на отримання довідки ВПО та виплат можуть українці, місце реєстрації яких наразі перебуває під окупацією або де ведуться бойові дії.

▪️ Якщо ви оформили довідку та допомогу ВПО раніше, але ще не отримали виплату, не хвилюйтеся — Мінсоцполітики працює над тим, щоб гроші отримали всі, хто подав заяву та відповідає умовам. Термін їх зарахування залежить від того, коли Ощадбанк за поданням Мінсоцполітики перерахує кошти у ваш банк. Нагадаємо, що Дія є тільки технічним адміністратором послуги.

Послугу реалізує Мінцифра спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Проєкт підтримки Дія)», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, та Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фонд Східна Європа.