16.05.2022 17:07

Здійснено упорядкування сміттєзвалищ у Шенгурівському старостаті

62825a7f82741__1.jpg

У чотирьох населених пунктах Шенгурівського старостату за допомогою спецтехніки комунального підприємства «Водоканал Плюс» були упорядковані стихійні сміттєзвалища у селах Лучки, Морози, Озера та Шенгури.

На території нашої громади самі ж жителі створюють певну кількість несанкціонованих сміттєзвалищ. Також щорічно утворюються малі стихійні звалища, які не піддаються обліку на території лісів, ярів та схилів за межами населених пунктів.

У разі виявлення несанкціонованого сміттєзвалища необхідно повідомити Виконавчий комітет міської ради про його місце розташування.

Варто зазначити, що самі люди не зацікавлені в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів. Це і є причиною появи численних сміттєзвалищ, які здійснюють негативний вплив на довкілля.

Давайте разом потурбуємося про наше довкілля!