14.05.2022 12:59 197
Благоустрій Світлогірського старостату
Уже другий тиждень поспіль на території Кобеляцької міської територіальної громади ліквідовують стихійні сміттєзвалища. Днями такі звалища були облаштовані на території Світлогірського старостинського округу.
Як правило самі люди створюють їх у пустках та за межами населених пунктів, де є можливість під’їхати на машині й вивезти непотріб зі свого двору.
Для прибирання сміттєзвалищ, які знаходяться за межами населених пунктів сіл Світлогірське та Просяниківка, була залучена спецтехніка комунального підприємства «Водоканал Плюс».
На жаль, боротися з порушниками важко, бо сміття все одно з’являється на щойно прибраних місцях.
Закликаємо усіх жителів нашої громади відповідально ставилися до своїх дій та не створювати нові стихійні сміттєзвалища.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини