Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

13.05.2022 08:51

Шановні гості нашої громади (внутрішньо переміщені особи)!

У першу чергу, доводжу до вашого відома, що Кобеляцькою міською радою не отримано жодного пакету державної гуманітарної допомоги.

Завдяки чуйним людям нашої громади, ми маємо змогу поділитися продуктами, як з малозабезпеченими жителями нашої громади, так із внутрішньо переміщеними особами.

З 5 500 продуктових наборів, виданих місцевим жителям лише два висловили претензії до якості продуктових наборів. А з числа внутрішньо переміщених осіб часто лунають скарги і незадоволення їх якістю.

Якщо когось не влаштовує якість продуктів, то вас ніхто не зобов’язує їх отримувати.

Тому, на мою думку, насамперед не етично ображати тих людей, хто надає вам допомогу у цей скрутний час. Вони діляться з вами тим, що мають самі. Вони просто вам допомагають.

Повторююсь персонально для незадоволених. Жодної гуманітарної допомоги від держави, обласної та районної адміністрації Кобеляцька громада ще не отримувала.

За незрозумілими нам причинами, попередньо запланована дата отримання гуманітарної допомоги від Полтавської ОВА перенесена на 10 днів пізніше.

При її отриманні Кобеляцька міська рада відразу буде роздавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам згідно списків Полтавської ОВА та дати реєстрації ВПО у Кобеляцькій громаді.

Кого не влаштовує допомога, яка надається міською радою, рекомендую чекати допомогу від держави.

Кобеляцький міський голова      Олександр Копелець