10.05.2022 11:53

У Вільховатському старостаті ліквідовані стихійні сміттєзвалища

627a281e61b2e__1.jpg

Комунальним підприємством «Водоканал Плюс» проводиться робота по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Вільховатського старостинського округу.

Сміттєзвалища були ліквідовані у селах Вільховатка, Мартинівка, Шевченки та Лівобережна Сокілка. Незважаючи на усі попередження щодо недопущення утворень стихійних сміттєзвалищ, вони продовжують з’являтися. Побутові відходи викидаються на полях, біля пустуючих садиб, у природних рельєфних утвореннях – низинах та ярах. Все це призводить до забруднення населених пунктів та прилеглих територій до них та становить екологічну небезпеку.

Нажаль, створюють такі сміттєзвалища самі ж люди, які проживають поряд. Тому, для того, щоб вирішити дану проблему, кожен громадянин повинен почати з себе – не викидати сміття у недозволених для цього місцях.

627a28196c414.jpg