09.05.2022 09:30

Кобеляцька громадо!

6278b51e86d61__Звернення.JPG

Розпочався 75-й день війни в Україні. Ситуація у Кобеляцькій громаді спокійна та контрольована.

Виконавчий комітет міської ради продовжує реєструвати, надавати безкоштовне житло та харчувати внутрішньо переміщених осіб. Станом на 9 травня офіційно зареєстровано понад 4000 переселенців.

Комунальна служба працює у штатному режимі. Вивозиться сміття, працює водопостачання.

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Станом на 09 травня 2022 Кобеляцька міська рада не отримала жодного продуктового набору від Полтавської обласної військової адміністрації. Саме тому, видача допомоги, яка планувалась на 7-8 травня згідно графіку Полтавської ОВА переноситься на 17 травня 2022.

З 10 травня на Полтавщині дозволено любительський вилов риби. Прохання, ловити з берега у межах населених пунктів.

Дякуємо всім громадянам, які підставляють своє дружнє плече підтримки, допомагають ЗСУ та з розумінням відгукуються на всі заклики, працюють у посиленому режимі.

У єдності – наша сила! Разом до Перемоги!

Міський голова                                                            Олександр Копелець