06.05.2022 13:14
Куди повідомляти, якщо під час повітряної тривоги вас змушують покинути заклад чи установу?
![6274f514834b7__5e61eeaf146e5773432293.jpg 6274f514834b7__5e61eeaf146e5773432293.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/44414/6274f514834b7__5e61eeaf146e5773432293.jpg)
До Кобеляцької міської ради продовжують надходити сигнали про те, що деякі магазини, перукарні та інші заклади, які надають послуги жителям громади просять їх покинути приміщення під час повітряної. У даній ситуації перебувати на вулиці в цей період вкрай небезпечно!
Під час сирени адміністрація магазину чи закладу повинна повідомити відвідувачів про повітряну тривогу. Наступним кроком є інформування всіх відвідувачів про найближче сховище (укриття).
У разі, якщо у закладі немає сховища (укриття), адміністрація має визначити найбільш безпечне місце у приміщенні, де під час тривоги можуть перебувати персонал та відвідувачі.
За рішенням Ради оборони Полтавської області, ті заклади, які не будуть дотримуватися зазначених Правил, можуть бути закриті на період дії воєнного стану.
У разі виявлення подібних порушень, громадяни можуть звертатися до Держпродспоживслужби за номером гарячої лінії: 0532606647.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
До уваги споживачів електроенергії!
26/07/2024
Успішна кар'єра починається з освіти!
Усі новини