03.05.2022 18:55

Сакури та магнолії зацвіли у Кобеляках

627126508660a__6.jpg

Навесні прокидається природа. Парки, сади, села і міста буяють яскравими, ніжними фарбами.

На вулицях нашого міста квітнуть популярні серед туристів магнолії та сакури. Східний гість, або як у народі називають сакуру – «японська вишня», прижився, і вже яку весну поспіль тішить містян незвичним цвітом. Ці дерева не плодоносять, проте дарують настрій – по-справжньому весняний.

Побачити цю красу можна на Алеї Слави та у парку «Центральний». З часом їхні крони розростуться і утворять знамениті рожеві сфери.

У парку ім. Богдана Хмельницького розквітли магнолії, які були посаджені минулої осені. Ніжно-рожеві та білі квіти ваблять мешканців міста, викликають бажання піти на прогулянку та побачити красу на власні очі.

Як довго квітнутимуть магнолії та сакури, залежить від погодних умов: якщо не буде надто спекотно, то дерева порадують містян та гостей близько двох тижнів.

Не лише екзотичні дерева тішать перехожих. У парку ім. Богдана Хмельницького також розквітли тюльпани. На жаль, вони погано перезимували цього року, та й весна була холодною і затяжною. Тож різнокольорового «килиму» тюльпанів, який був минулого року, немає. Та маємо надію, що наступної весни вони обов’язково порадують нас своїм різнобарв’ям.

До речі, на підтримку України Нідерланди вивели синьо-жовті тюльпани. «Тюльпан «Україна» («Tulipa Ukraine») – саме так селекціонери назвали новий патріотичний сорт цих квітів.

6271264b166d8.jpg 6271264b4bcb4.jpg 6271264ba9408.jpg 6271264ce317a.jpg 6271264d06e82.jpg