29.04.2022 17:48 166
29 квітня в селі Озера відбулась весняна толока
Бажання зустрічати весну у чистому селі об’єднало небайдужих людей, які за короткий проміжок часу спільними зусиллями навели порядок у центральній частині села.
Учасники благоустрою прибрали гілля та сухостій, зібрали та вивезли сміття, побілили бордюри та дерева, упорядкували територію біля пам’ятника загиблим воїнам.
Охайність та затишок села – спільна мета, цінність і гордість. Тому сподіваємось, що громадяни ретельно дбатимуть за збереження благоустрою села.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини