29.04.2022 16:18

Весняні прибирання тривають

626bbb7215f13__1.jpg

Акція за чистоту довкілля пройшла у населених пунктах Гарбузівка, Лебедине, Сухе та Перегонівка.

Розпочали із прибирання на кладовищах, навели лад на центральних вулицях населених пунктів, біля пам’ятників загиблим воїнам.

У селі Лебедине прибирали та очищали від торішнього листя, гілок, сміття біля закладів дошкільної та середньої освіти, сільського клубу, привели до ладу місцевий парк. Також прибрали територію біля автобусної зупинки.

Долучилися до весняного прибирання і у селах  Підгора та Чкалове. Активісти с. Чкалове влаштували прибирання місцевого кладовища – очистили територію від сміття, сухої трави та чагарників, впорядкували дитячий ігровий майданчик та територію фельдшерського пункту.

У селі Підгора приведено до ладу прилеглу територію адміністративного приміщення, побілено дерева та бордюри.

Щоб наші села стали охайними не потрібно витрачати великі кошти на прибирання, необхідно просто не засмічувати їх, трішки підфарбувати, побілувати дерева та бордюри, впорядкувати клумби, виполоти або викосити траву. Усі ми повинні зрозуміти, що обличчя населених пунктів, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до праці інших.

626bbb5f90468.jpg 626bbb6e861a7.jpg 626bbb6ed58a4.jpg