29.04.2022 14:52

Благоустрій села Канави

626ba54180973__1.jpg

Благоустрій – це візитна картка любого населеного пункту. З метою покращення стану довкілля, озеленення та благоустрою працівники усіх організацій та сільськогосподарських підприємств, які діють на території села Канави, а також небайдужі мешканці зібрались, щоб привести до належного стану прибудинкові території, території, що прилягають до земельних ділянок та території установ.

Усі разом прибрали центральну вулицю, майданчик зі штучним покриттям, стадіон, територію поряд з Будинком культури та дошкільним закладом.

Навели лад поряд з пам’ятником загиблому воїну.

Основною метою проведення прибирання у кожному населеному пункті Кобеляцької громади є підвищення рівня благоустрою та поліпшення санітарного стану кожного населеного пункту.

Нехай щорічна весняна толока стане закликом для жителів нашої громади продовжувати благородну справу з наведення ладу у нашому спільному домі.

626ba53a3c5f1.jpg 626ba53a4db64.jpg 626ba53a93eb3.jpg