29.04.2022 13:16

Благоустрій громади

626b90e465a5d__1.jpg

У селах Мідянівка, Золотарiвка та Красне, які входять до складу адміністративного центру Кобеляцької міської територіальної громади – м.Кобеляки триває мiсячник благоустрою та чистоти.

28 квітня жителі цих населених пунктів провели весняну толоку: прибрали торiшнє листя, побiлували дерева та бордюри на центральних вулицях сіл. Облаштували прилеглу територію біля ФАПу, садочка, дитячого майданчика, сільських клубів, та адміністративних будівель.

Також були облаштовані території біля пам’ятників загиблим воїнам.

У селі Красне наведено лад на території кладовища. А напередодні поминальних днів будуть проведені суботники по благоустрою кладовищ у селах Мідянівка, Золотарівка та Ганжівка.

Взяли участь у весняному прибиранні і внутрішньо переміщені особи, які проживають у селі Золотарівка – Наталiя та Лiдiя Марченко.

Закликаємо усіх жителів долучитися до місячника з благоустрою, аби зробити наші населені пункти більш охайними, красивими, зеленими та затишними.

626b90d45176d.jpg 626b90e07c478.jpg