21.04.2022 15:36

У центрі міста з’явилися «писанкові дерева»

626125ad7ec69__3.jpg

За гарною традицією працівники Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради на головній алеї парку «Центральний», що в місті Кобеляки, прикрасили гілля дерев різнокольоровими писанками та встановили величезні декоративні писанки. Вважається, що декороване візерунками-оберегами яйце є символом Сонця, життя, безсмертя, весняного відродження, добра, краси і радості.

Маємо надію, що писанки та інсталяції дерев з писанковими композиціями тішитимуть і дітей, і дорослих.

Великодні декорації нагадуватимуть як місцевим жителям, так і гостям громади, які змушені були залишити свої домівки через війну, про величне свято Воскресіння Христового – свято перемоги життя над смертю, добра над злом!

626125a9b1102.jpg 626125a9d7a7d.jpg