21.04.2022 14:40

Великодні кошики воїнам Збройних Сил України

626117ef0450b__2.jpg

Кобеляцька міська рада ініціювала проведення акції «Великодній кошик для військових ЗСУ», щоб саме напередодні одного із найсвітліших свят – Великодня передати військовим подарунки від жителів нашої громади.

До акції долучилися працівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти. Не залишились осторонь волонтери громадської організації «Янголи надії» та жителі нашої громади.

Пекарі навчальних закладів випікали паски, солодкі смаколики та фарбували крашанки. Діти виготовляли обереги та малюнки, що слугують важливим мотиватором для перемоги, для того, щоб кожен український захисник повернувся живим та неушкодженим.

Працівники Кобеляцької міської ради спільно з членами ГО «Янголи надії» сформували п’ять екіпажів, які доставлять гуманітарну допомогу військовим Збройних Сил України у різні куточки України.

21 квітня пасхальні набори поїхали у точки активних бойових дій до наших бійців-земляків у Запорізьку, Донецьку та на межу Дніпропетровської й Херсонської областей. Інші два екіпажі їх доставлять у військові шпиталі міста Дніпра – обласну клінічну лікарню ім. І.І. Мечникова та Охтирську центральну районну лікарню.

Окрім освячених пасок, сала, ковбаси, воїни отримають домашню консервацію, компоти, пиріжки, мед, рибні та м’ясні консерви. Окремим сюрпризом від міської ради є смачнюча шурпа, яка приємно вразить хлопців.

Воїни також отримають ліхтарі на сонячних батареях, радіатори, бензопили, годинники, скотчі, свічки, цигарки, нижню білизну, взуття, військову форму та ліки.

Для військових шпиталів підготовлено медикаменти, ноші, милиці, постільну й нижню білизну, ковдри, медичні халати та інше.

Також наші волонтери передадуть для військових посилки від рідних.

Загальна кількість великодніх наборів склала більше 300. Тож хай цей подарунок зігріє не лише наших військових-земляків, а й буде приємним подарунком усім нашим захисникам.

Ми молимося за вас!

626117dd881bf.jpg 626117dd90e4a.jpg 626117de63a83.jpg 626117de7a872.jpg 626117df2df4f.jpg 626117df5ca36.jpg