15.04.2022 19:14

Триває місячник благоустрою та чистоти на території міста Кобеляки

62596fd0de9db__4.jpg

Традиційно, напередодні Великодніх свят Кобеляцька міська рада проводить місячник благоустрою та чистоти.

Сьогодні, 15 квітня, видалась сонячна днина, і працівники міської ради, її структурних підрозділів, освітніх, медичних закладів та інших підприємств, установ та організацій, які розміщені на території міста, провели традиційне весняне прибирання центральної вулиці, парків ім. Богдана Хмельницького, «Піонерський» та «Перемоги».

З ентузіазмом та гарним настроєм кобелячани зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, попідмітали доріжки, провели санітарну чистку насаджень.

Великим гуртом було побілено стовбури дерев та бордюри вздовж вулиці Шевченка. Також наведено лад на Алеї героїв.

Окрім того, у рамках реконструкції парку ім. Богдана Хмельницького було висаджено понад 200 кущів троянд.

Тож маємо надію, що у травні нас та гостей міста будуть вражати розмаїттям кольорів цвітіння тюльпанів, а в літку подарують свою красу троянди.

Дякуємо усім хто взяв участь у весняній толоці та привів причепурив наше місто.

Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які ще не встигли долучитися до прибирання, впорядкувати прилеглі території.

Звертаємося до всіх мешканців міста, як до дбайливих господарів, прибрати біля своїх домівок, а по можливості – і біля покинутих дворів, які завжди стають територіями накопичення сміття.

Місячник благоустрою та чистоти продовжується.

62596fb987f7d.jpg 62596fba20cfd.jpg 62596fba67bba.jpg 62596fc3d2943.jpg 62596fc3d718d.jpg 62596fc4a8eaa.jpg 62596fc4d8d8f.jpg