11.04.2022 12:58

Шановні жителі та гості Кобеляцької громади!

6253d1a9baa2c__Звернення.JPG

Зараз триває непростий період життя як для України, так і для жителів нашої громади.

Дякуючи військовим ЗСУ, які стоять на варті нашого спокою, ситуація у місті та селах стабільна й контрольована.

Міська рада завершує видачу продуктових наборів для соціально незахищених верств населення та багатодітних родин. Всього таких наборів отримали близько 4 500 жителів громади.

Станом на 11 квітня зареєстровано 2 389 внутрішньо переміщених осіб, з них 533 – діти.

У міській раді опрацьовано 28 пакетів документів на отримання компенсаційних витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб; видано 1241 довідку внутрішньо переміщеним особам.

Продовжуємо безкоштовно харчувати гарячими обідами внутрішньо переміщених осіб. Кожного дня харчується близько 350 чоловік. Займаємось розселенням та наданням гуманітарної допомоги для вказаної категорії громадян.

Міська рада підтримує ЗСУ. Так минулого тижня передано 4 гуманітарні допомоги у ті регіони України, де йдуть військові дії.

Розпочинаємо роботи по благоустрою міста та сільських населених пунктів. Закликаємо всіх долучитися до місячника благоустрою та чистоти.

Звертаюся до всіх жителів та гостей громади обмежувати себе у прийнятті спиртних напоїв. Пам’ятайте – зараз діє воєнний стан.

Нагадуємо, що міська рада працює цілодобово. За вказаними номерами телефонів: (05343) 3-12-05; 098-995-63-93; 066-418-76-81 можна звертатися для вирішення нагальних питань.

Зберігаймо спокій. Віримо в Збройні Сили України та Перемогу.

Міський голова,

голова Ради оборони                                                                      О.Копелець