30.01.2026 16:00 371
Сильні морози — нові виклики, але ситуація під контролем
Сильні морози, як і зазвичай, додають проблем. Цього разу через зношеність вийшла з ладу системи опалення у Дашківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
На ситуацію оперативно відреагувала керівник КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» Вікторія Омеляненко, яка негайно направила технічних працівників для ліквідації несправності. Активну участь та всебічну допомогу надавала діловод Вільховатського старостату Алла Калішенко.
Завдяки злагодженим і швидким діям пошкодження було ліквідовано у найкоротші терміни. Наразі в приміщенні амбулаторії тепло та комфортно. Ситуація з опаленням перебуває на постійному контролі Вікторії Омеляненко, яка тримає безперервний зв’язок із медичним персоналом закладу.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
«Код незламності»: у Кобеляцькій громаді відбувся святковий концерт до Дня Конституції України
27/06/2026
Вітання з Днем міста Кобеляки
27/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини