09.04.2022 19:38

Чиста громада – це спільна праця кожного з нас!

62518c460ca2d__blsgoystr-750x425.jpg

Шановні жителі громади, керівники підприємств різних форм власності!

З настанням теплих днів, кожен господар намагається навести лад у своїй оселі, прибрати подвір’я, обрізати дерева, впорядкувати квітники і т.д.

Життя не стоїть на місці, навіть, в умовах війни. Кобеляцька громада – це наш великий дім і хотілося б, щоб ми всі разом навели у ньому лад.

Закликаю керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій.

Звертаюся до вас, шановні мешканці громади, як до дбайливих господарів, прибрати біля своїх домівок, а по можливості – і біля покинутих дворів, які завжди стають територіями накопичення сміття.

Відрадно, що жителі старостинських округів уже проводять роботу по благоустрою прилеглих територій у своїх населених пунктах.

Прохаю жителів міста обрізане гілля, листя та інше сміття складати на майданчиках для ТПВ поряд з контейнерами.

Застерігаю! Під час прибирання не палити сухої трави, у воєнний час це може бути прирівняне до диверсії!

Наша громада завжди була і буде гарною, охайною та комфортною! Все буде Україна!

З повагою –

Кобеляцький міський голова                                                       Олександр Копелець