09.04.2022 17:22

Як Кобеляцька громада підтримує військових ЗСУ

62516c904d418__3.jpg

Не лишається осторонь підтримки військових Збройних Сил України Кобеляцька міська рада. По кілька раз на тиждень вона передає продукти харчування, ліки та речі першої необхідності для військових.

08 квітня Кобеляцька міська рада вкотре передала продукти харчування, крупи, борошно, посуд, медикаменти, перев’язувальний матеріал, ноші, постільну білизну, ковдри для військових першої та другої лінії, які ведуть бойові дії на Харківщині та для Харківського військового шпиталю.

Волонтери Олександр Давидов та Оксана Єсакова власним транспортом неодноразово доставляли від Кобеляцької громади допомогу для Охтирського військового шпиталю. Цього разу вони мають доставити такі необхідні речі для військових, які обороняють нашу країну на лінії фронту.

62516c8beccb9.jpg 62516c8c096c6.jpg