08.04.2022 17:07

Допомога від Костянтина Касая

625017541ced2__3.jpg

Днями до Кобеляцької громади прибула гуманітарна допомога від народного депутата України по 149 виборчому округу Костянтина Касая. Це вже друга допомога від нардепа, у складі якої був одяг, ковдри, простирадла, дитячі підгузки та дитяче харчування, лікарські засоби, вологі серветки, гігієнічні прокладки.

До Кобеляцької міської ради про надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб звернулися колеги із суміжної Дніпропетровської області. Сьогодні, 08 квітня, Кобеляцька міська рада підтримала прохання, надавши ковдри, постільну білизну та одяг для даної категорії громадян.

Лише разом та спільними зусиллями ми зможемо підтримати людей, які через воєнні дії залишилися без домівки та речей першої необхідності.

Висловлюємо щирі слова вдячності Костянтину Касаю за надану допомогу в такий непростий час.

Єднаймося заради Перемоги!