07.04.2022 17:56

Набув чинності закон про спрощення процедури передачі в оренду земель сільськогосподарського призначення на період воєнного часу

624ed15e4412a__aa96c4c-1.jpg

Схвалені зміни до законодавства підготовлено за зверненнями органів місцевого самоврядування, вони відповідають потребам територіальних громад в умовах воєнного стану:

🔹ОМС залишено повноваження з передачі в оренду земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.

🔹Автоматичне поновлення на один рік без волевиявлення сторін договорів оренди, суборенди, емфітевзису, суперфіцію, земельного сервітуту земельних ділянок сільськогосподарського призначення, строк користування яких закінчився після введення воєнного стану, без внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

🔹Спрощена процедура передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва