06.04.2022 17:50

Звернення ГУ ДСНС України у Полтавській області

624d7e77e94d7__Без-имени-1.jpg

Шановні громадяни!

Не випалюйте суху рослинність і сміття на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж. Пам’ятайте! За порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

При виявленні займання терміново телефонуйте 101!

Шановні громадяни! Не провокуйте пожежі в екосистемах!

Повідомляйте про паліїв за номерами телефонів 101 або 102! Проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями ДСНС!

Пам’ятайте! Спалювання сухостою у військовий час може бути прирівняне до диверсії! За підпал трави, очерету та іншої сухої рослинності в мирний час штраф від 3060 до 6120 грн.

На період воєнного стану, це порушення може кваліфікуватися як диверсія. Покарання: позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацією майна. Кримінальний кодекс України, частина 2 статті 113.

Начальник Полтавського РУ

ГУ ДСНС України у Полтавській області                                 Сергій ПРУГЛО

624d7e62d6bfe.jpg