06.04.2022 12:39

До Кобеляцької громади надійшла чергова гуманітарна допомога з Франції

624d35a7dc578__IMG_1302.JPG

5 квітня Кобеляцька міська рада прийняли чергову допомогу від друзів із Франції. Зокрема, асоціація «A travers l’Europe» передала близько 2 тонн вантажу серед якого: медикаменти, дитяче харчування, засоби дитячої гігієни, теплий одяг тощо.

Гуманітарна допомога надаватиметься внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, які проживають на території нашої громади.

Завдячувати даній допомозі ми маємо нашій землячці Олені Шапці, її друзям із Франції та асоціації «A travers l’Europe».

Окремі слова подяки висловлюємо Юрію Бураку, який безкоштовно перевіз вантаж з Парижу до Чернівців. У цей непростий час ви показуєте свою підтримку не лише словом, а й ділом. Вона є надзвичайно цінною для нашої громади!

624d35a63f74d.jpg