05.04.2022 17:31

Подяка кобелячанам

624c2888847da__Слайд1.JPG

По всій Україні небайдужі громадяни дають прихисток тим, хто змушений виїхати з населених пунктів, які потерпають від обстрілів та бомбардувань ординських варварів.

До нашого міста ще на початку березня приїхала родина Валентини Степанівни Шевченко з Харкова. Їм своє житло безкоштовно запропонувало подружжя Василя та Ганни Беляєвих.

Більше місяця пані Валентина разом з невісткою та восьмирічною онукою проживають у їхній оселі.

Родина Беляєвих запропонувала безкоштовно житло та подбала про їх добробут.

Окрім того, ще одна жителька міста Кобеляки Людмила Федорівна Строніна надала цій родині одяг, посуд, продукти харчування та заморожені ягоди для малечі.

Валентина Шевченко разом зі своєю родиною висловлює щиру вдячність кобелячанам за теплу та щиру зустріч, за надану допомогу та небайдужість у такий скрутний для всіх нас час.