31.03.2022 22:33

Посилка від друзів

6245d7b552a2f__1.jpg

У наш нелегкий час спротиву України російській агресії, коли багато внутрішньо переміщених осіб потребують підтримки та гуманітарної допомоги, є чимало людей, які сприймають чужі проблеми, як свої власні.

Сьогодні, до міської ради звернулася молода родина з м.Харків, які з початку бойових дій тимчасово проживають у м.Кобеляки. Цього дня вони отримали продукти харчування (консерви, крупи, цукор, рис чай, кава, печиво, дитяче харчування, підгузки та інше) від своїх друзів із Закарпатської області, та вирішили поділитися гуманітарною допомогою з такими, як і вони – внутрішньо переміщеними особами.

Хочемо подякувати закарпатцям за надану допомогу, а родині із Харкова за те, що нею поділились. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і нація українців.

Щиро дякуємо Вам за підтримку і за Ваші щирі та чуйні серця.

6245d7af007dc.jpg 6245d7af2da57.jpg 6245d7af4d3d2.jpg