31.03.2022 18:23

Міська рада підтримує родини військових

62459d5aa4040__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

В Україні йде війна. Щодня заради нашого спокою ризикують своїм життям і здоров’ям військовослужбовці Збройних Сил України. На жаль, багато з них заплатили за це найвищу ціну – життя.

Соціальна підтримка сімей військовослужбовців, які хоробро захищають нашу країну, та сімей загиблих захисників України – є важливим напрямком роботи Кобеляцької міської ради.

За ініціативи міського голови Олександра Копельця сформовані продуктові набори для сімей військовослужбовців, які зараз беруть участь у бойових діях, та для сімей загиблих учасників російсько-української війни.

Однією з перших дану допомогу отримала родина загиблого Героя – Віталія Лісного.

Найближчим часом продуктові набори отримають всі сім’ї наших захисників. Міська влада й надалі буде надавати їм необхідну допомогу та підтримку. Адже, для родин військовослужбовців та родин загиблих земляків дуже важливо знати, що вони не забуті.

Щиро дякуємо усім воїнам, які стали на захист України, та вклоняємось тим, хто віддав своє життя, боронячи рідну землю, свою родину і кожного з нас.

Слава Україні! Героям слава!