30.03.2022 13:48

Допомога кобелячан Охтирській лікарні

62440b406f6be__1.jpg

За ініціативи Кобеляцького міського голови Олександра Копельця нещодавно було організовано та передано гуманітарний вантаж комунальному некомерційному підприємству Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня», на базі якої організований військовий госпіталь.

Жителі Кобеляцької громади зібрали продукти харчування та одяг, міська рада на безоплатній основі передала хірургічні набори, медикаменти, перев’язувальній матеріал, засоби особистої гігієни та інше для Охтирського військового госпіталю.

Головний лікар військового госпіталю Віктор Бабич подякував міському голові за надану допомогу.

Наразі, це не перший гуманітарний вантаж, який відправляє Кобеляцька міська рада. За березень на передову було відправлено вантажі для бійців Збройних Сил України, які базуються під Харковом, на Дніпропетровщині та Запоріжжі. Окрім того, у складі Полтавської області Кобеляччина постійно передає гуманітарний вантаж для жителів Харкова та Сум.

Саме таким чином, у складі гуманітарного штабу Полтавщини, Кобеляцька громада та її жителі наближають Перемогу.

У даний час Кобеляцька міська рада готує два автомобілі, які будуть передані на передову військовим, які дислокуються під Києвом.