26.03.2022 22:29

Шановні воїни-гвардійці, доблесні захисники Вітчизни!

623f5bad4e944__foto-2.jpg

Внесок кожного з вас у національну безпеку країни – безцінний! Ви щодня доводите, що вірність Присязі та відданість народу України для вас – не пусті слова. Ми пишаємось та віддаємо шану й тим бійцям, які зустрічають цей день на передовій, продовжують боронити країну від окупанта. Висловлюю вдячність вам за захист нашої України. Це гідно поваги та наслідування. Водночас у цей день ми зі скорботою згадуємо героїв-гвардійців, які віддали своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність. Їхні імена назавжди залишаться в історії України та в серцях кожного з нас. Бажаю усім військовослужбовцям та ветеранам Національна гвардія України міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Слава Україні!

З повагою –