23.03.2022 17:57

Малозабезпечені мешканці Кобеляцької громади почали отримувати продуктові набори

62398c15e95e8__22.jpg

Кобеляцькою міською радою, за ініціативи міського голови Олександра Копельця, організовано забезпечення продуктовими наборами малозахищених верств населення.

В міській рада сформовано списки людей, які першочергово потребують продовольчої допомоги.

Станом на 21 березня видано 216 продуктових наборів. Працівниками Служби у справах дітей та сектору соціального забезпечення міської ради розвезено 66 наборів багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, сім’ям які опинилися в складних життєвих обставинах, особливим дітям. Всього на обліку Служби у справах дітей знаходиться 126 таких сімей.

Соціальні робітники Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради вручили вже 100 таких наборів громадянам похилого віку і особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в територіальному центрі.

Також забезпечено 50 одиноких пенсіонерів та онкохворих громадян продуктовими наборами. Всі жителі громади, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки, будуть забезпечені продуктами харчуваннями.

Прохаємо жителів громади не хвилюватися. З 1 квітня 2022 року, жителі громади, які не отримали продуктові набори, можуть звернутися в міську раду із відповідною заявою.

P.S. Два працівника «Водоканал Плюс» за порушення моральних принципів звільнені із займаних посад.

62398bfbcb85d.jpg 62398bfc3d04f.jpg 62398c0b645c2.jpg