17.03.2022 15:51

Йому назавжди залишиться лише 18…

62333e0f41729__Без-имени-1.jpg

У Кобеляцькій громаді провели в останню путь земляка, який героїчно загинув на російсько-українській війні, обороняючи Миколаїв.
25 лютого Віталій Лісний отримав поранення несумісне з життям, але на Кобеляччину тіло Героя змогли доставити лише 16 березня. Юнака, який віддав своє життя за Україну, зустрічали як Героя, із шаною, приклонивши коліна та низько схиливши голови.
Лісний Віталій Сергійович народився  31.10.2003 р., проживав у с. Лисенки, був найстаршим сином у багатодітній родині. Навчався у вищому професійному гірничо-будівельному училищі в м. Горішні Плавні. Восени 2021 року був призваний на строкову військову службу.
Разом з рідними, близькими та знайомими віддати останню шану та попрощатися із загиблим захисником України сьогодні прийшли односельці, жителі міста Кобеляки, працівники міської ради, військові й керівництво Кобеляцького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники ветеранських організацій Кобеляччини. Міський голова Олександр Копелець від Кобеляцької громади висловив слова співчуття рідним загиблого.
Похоронили Віталія Лісного на Алеї Героїв міського кладовища. На честь, шану і незабутню пам’ять про мужнього воїна пролунали залпи зі стрілецької зброї.
У Віталія залишилися батьки та два молодших брата.
Нічого страшнішого в житті немає, як ховати своїх дітей. У ці гіркі хвилини вся Кобеляцька громада глибоко співчуває батькам та родині і щиро поділяє горе сім’ї. Всі ми схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Героя завжди житиме в наших серцях!

62333d9d8e134.jpg 62333da35019f.jpg 62333dacca74f.jpg 62333dc26fc96.jpg