21.11.2025 14:41 365
Піклування про ветеранів: завершено черговий етап оздоровлення
Нагадаємо, що троє наших демобілізованих військовослужбовців вирушили на десятиденне оздоровлення. Дні пролетіли швидко, і сьогодні вони повернулися додому після проходження медичної реабілітації за Програмою соціального відновлення, що діє у Полтавській області.
Хлопці зазначили, що не шкодують, що скористалися можливістю пройти безкоштовне оздоровлення. Це вагомий крок на шляху до зміцнення здоров’я та відновлення енергії.
Кобеляцька міська рада висловлює щиру подяку місту-побратиму Зінген (Німеччина) за надання сучасного спеціалізованого автомобіля, що дозволяє надавати послуги «соціального таксі» та комфортно транспортувати маломобільних громадян, які мають порушення опорно-рухових функцій.
Турбота про ветеранів — це наша вдячність і підтримка тим, хто захищав Україну.
P.S. Програма передбачає надання оздоровчих та реабілітаційних послуги в одному із санаторно-курортних закладів області. Фінансується вона з обласного бюджету, а підвезення до місця відпочинку та назад забезпечено громадою наданням послуги «соціального таксі».
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини