22.11.2025 09:30 319
Шановні жителі Кобеляцької громади!
Четверта субота листопада — це день скорботи, коли ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, загиблих у трьох Голодоморах — трагічному злочині проти нашого народу. Наш обов’язок — берегти цю пам’ять, щоб подібне ніколи не повторилося.
Сьогодні, у час нового російського вторгнення, Україна знову виборює право на свободу, власну ідентичність і майбутнє. Ми віримо, що правда й єдність приведуть нас до перемоги.
Закликаю жителів громади сьогодні, 22 листопада о 16:00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку». Нехай цей спільний жест стане свідченням нашої згуртованості та вдячності тим, чиє життя було знищене голодом і репресіями.
З повагою – в.п.міського голови – секретар ради Василь КІПТІЛИЙ
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини