10.03.2022 09:54

Добрий ранок, шановна громадо!

6229ae97e048c__Звернення.JPG

Доводжу до вашого відома: СИТУАЦІЯ В ГРОМАДІ КОНТРОЛЬОВАНА.

Повідомляю, що комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Перебоїв з постачанням води, світла, газу немає. Магазини поповнюються продуктами харчування.

Заклади освіти з понеділка перейдуть на дистанційне навчання.

Міська рада матеріально забезпечує загони територіальної оборони, виділяє транспорт, пальне, продукти харчування, медичні засоби. З метою координації необхідних дій керівництво міської ради цілодобово знаходиться на своїх робочих місцях.

У приміщенні Кобеляцької міської ради організовано пункт збору продуктів харчування та іншої допомоги тимчасово переміщеним особам.

Цілодобово здійснюється патрулювання по місту Кобеляки, діють загони самооборони у кожному населеному пункті громади. Для підтримки порядку прибула рота територіальної оборони з міста Полтави, яка також контролює ситуацію у нашій громаді.

Закликаю всіх зберігати спокій. Перемога буде за нами!

Міський голова - Олександр Копелець