06.03.2022 09:53

В єдності наша сила!

622468ffe9016__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

Станом на 6 березня на території Кобеляцької міської ради перебуває понад триста осіб і, зрозуміло, що їх кількість буде збільшуватися. Наразі люди селяться в приватному секторі, готелях та в рідних, близьких, знайомих.

У громаді облаштовуються й інші приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які будуть використані для їх потреб, та організовані штаби збору речей і продуктів харчування.

Окрім того, Кобеляцька міська рада започаткувала для біженців з районів бойових дій безкоштовні гарячі обіди. Щодня, з 12-ї до 14-ї години, на площі Перемоги вони можуть скоштувати гарячі страви, які для них готують з продуктів, що люб’язно надали і продовжують надавати жителі нашої громади. До речі, особовий склад загону територіальної оборони також отримує продукти харчування з цих же запасів.

В єдності – наша сила!