28.02.2022 08:43

Головам ОСББ, керівникам установ, підприємств, організацій,  директорам шкіл, завідуючим дошкільних закладів територіальної громади!

621c6f49d77ed__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

Ми продовжуємо роботу по забезпеченню доступу до укриттів на території Кобеляцької міської територіальної громади.

Керівникам установ, підприємств, організацій, директорам шкіл, завідуючим дошкільних закладів вимагаю терміново забезпечити цілодобовий доступ до підвалів під час повітряної тривоги.

Головам ОСББ, жителям багатоквартирних будинків терміново організувати наведення порядку в укриттях, підвалах будинків та забезпечити доступ до них.

Про проведену роботу інформувати міську раду. Контактна особа: Ломаков Олександр Сергійович – моб. тел. 066- 889-29-35.

Голова ради оборони громади                                      Олександр Копелець