28.02.2022 08:16 272
Шановні кобелячани!
Щиро дякую вам за спокійно проведену ніч.
Дякую вам за спокій і розсудливість.
Дякую всім учасникам будівництва блокпостів для охорони громади, укріплення міської лікарні.
Дякую небайдужим і щедрим людям, що приносять продукти харчування.
Дякую всім за організованість і прагнення захистити свою громаду.
З повагою -
Голова ради оборони громади Олександр Копелець
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Хвилина мовчання
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
Усі новини